Set language
Save
| General | |
|---|---|
| place of origin | Jiangsu |
| Country/region of origin | China |
| Whether to import | no |
| Item number | xb483 |
| With attachments | Cover, spray head, bottle body |
| "Process" | Screen printing |
| Surface treatment | Screen printing |
| Can it be processed and customized | is |
| Brand | Others |
| Major downstream platforms | ebay |
| Main sales regions | China |
| It has its own authorized brand | no |
| Whether it is a cross-border export exclusive supply source | no |
| Error | + / - 0.5 ml |
| Specification | 10ml round + black nozzle + black cap |
| Color | "Transparent" |
| Specification and model | 10ml square + golden nozzle + golden cap; Transparent; "Glass" |
| Material | "Glass" |
| Special packaging | Cosmetic packaging |
| Packaging hierarchy | Paper box |
| Packaging type | Cardboard box + partition |
| Product Name | 10ml screw-mouthed perfume bottle |
| Applicable objects | Essence, perfume and essential oil are packaged separately |
| Style | "Simple" |

















