Set language
Save
| General | |
|---|---|
| place of origin | Jiangsu |
| Country/region of origin | China |
| Whether to import | no |
| Item number | T-1019T-1020T-1021 |
| Packaging hierarchy | Cardboard box |
| "Process" | Molded bottle |
| Major downstream platforms | ebay |
| Main sales regions | China |
| It has its own authorized brand | no |
| Brand | "Jin Yao Jin He. |
| Specification | A 30ml set as shown in the picture |
| Color | "Transparent" |
| Specification and model | 30ml as shown in the picture, one set; Transparent; "Glass" |
| Material | "Glass" |
| Whether it is a cross-border export exclusive supply source | no |
| Error | + / - 0.5 ml |
| Applicable objects | Perfume is bottled separately |
| Style | "Simple" |
| Surface treatment | Spray painting, electroplating, silk-screen printing, hot stamping gold, hot stamping silver, enameling |
| With attachments | Glass bottle body, perfume spray bottle, bottle body, spray bottle, spray head + cap, glass bottle |
| Can it be processed and customized | is |


















